Naredni rival Čelika je ukrajinski Metalurg, dok će Zeta odmjeriti sa finskim JJK-om.
2 komentar(a)
Čelik, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 12.07.2012. 20:45h

Čelik i Zeta su uspjeli, igraće u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, dok je Rudar skupo platio poraz u prvom meču u Nikšiću i eliminisan je od jermenskog Širaka.

Aktuelni osvajač Kupa Crne Gore je remizirao i u revanšu (1:1), ali je dao gol više u Banja Luci protiv Borca i izborio dvomeč sa ukrajinskim Metalurgom.

Čelik je poveo autogolom Milića, a izjednačio je Grahovac.

Zeta je izgubila pod Goricom od Pjunika (2:1), ali nije imala problema da dođe do druge runde, jer je prije sedam dana slavila sa 3:0 u gostima...

Golubovčani su poveli u 16. minutu golom M.B.Radulovića, ali su Jermeni samo tri minuta kasnije, golom Tatojana, izjednačili na 1:1.

Utješnu pobjedu ekipi Pjunika donio je Poghosjan u 88. minutu.

Naredni rival Zeti biće finski JJK koji je u dvomeču sa norveškim Stabekom slavio sa 4:3 u ukupnom skoru.

Rudar je remizirao protiv Širaka u Jermeniji (1:1), ali mu je to bilo premalo, jer je u prvom meču poražen sa 1:0.