Kristijano Ronaldo je dao najljepši gol sezone u Ligi šampiona, Bejlov je na drugom mjestu

Makazice CR7 Bufonu u polufinalu, ljepše od Bejlovih u finalu, odlučila je Uefa. Oba gola su postignuta u 63,01 minutu utakmica Reala sa Juventusom i LIverpulom!
56 pregleda 4 komentar(a)
Kristijano Ronaldo, Foto: Reuters
Ažurirano: 27.05.2018. 20:14h

Gol Kristijana Ronalda, makazacima sa 2,45 metara visine u gol Bufona u pobjedi u Torinu (3:0), proglašen je za najljepši ove sezone u Ligi šampiona.

Na drugom mjestu je gol Gareta Bejla u finalu protiv Liverpšula, takođe makazicama. Oba najljepša gola psotignuta su u istom minutu i sekundi utakmica!

Volej Gonsala Iguaina u pobjedi Juventusa nad Totenhemom na trećem mjestu. Četvrto mjesto zauzele su makazice Antoana Grizmana...

Tako je odlučio tehnički komitet Uefe u Kijevu, u sastavu: Ježi Engel (Poljska), Tomas Šaf (Njemačka), Miksu Patelainen (Finska), Peter Rudbek (Danska), Dejvid Mojes (Škotska) i Kristijan Kivu (Rumunija).