Čelik prvoligaš i matematički

Dva gola za Nikšićane postigao je Adrović, po jednom su se upisali u strijelce Jovović i Ivanović, dok je Bubanja u 53. minutu pogodio sopstvenu mrežu.
Čelik jedinstvo, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 06.05.2012. 20:30h

Fudbaleri Čelika savladali su Bar sa 5:1, čime su pet kola prije kraja i matematički osigurali plasman u Prvu ligu.

Dva gola za Nikšićane postigao je Adrović, po jednom su se upisali u strijelce Jovović i Ivanović, dok je Bubanja u 53. minutu pogodio sopstvenu mrežu. Na drugoj strani, Peličić je u 39. minutu postigao počasni pogodak za goste.

Drugoplasirano Jedinstvo bilo je uspješnije od Bratstva (3:1), dok je u meču za 3. mjesto Mornar bio siguran protiv Zabjela pred svojim navijačima (Barani su slavili sa 2:0 na “Topolici”).

Kom je pred svojim navijačima savladao Igalo sa 2:1, u derbiju začelja Iskra je porazila gostujući Ibar (1:0), dok je okršaj Petnjice i Jezera završen bez pobjednika - 1:1.