BERGEROVE TABLICE

Rudar 26. maja ponovo gostuje pod Goricom

Budućnost je trijumfom nad ekipom Mladosti sačuvala prvo mjesto na kraju drugog kruga takmičenja, pa će u završnom krugu po sistemu obrnutih Bergerovih tablica ugostiti Rudar (26. maja pod Goricom)
0 komentar(a)
Budućnost-Rudar, Foto: Savo Prelević
Budućnost-Rudar, Foto: Savo Prelević
24.02.2019. 10:46h

Budućnost je trijumfom nad ekipom Mladosti sačuvala prvo mjesto na kraju drugog kruga takmičenja, pa će u završnom krugu po sistemu obrnutih Bergerovih tablica ugostiti Rudar (26. maja pod Goricom).

U prethodnom derbiju jedinih kandidata za titulu Pljevljaci su prije 20-ak dana slavili sa 2:0 pod Goricom. Budućnost će, međutim, krajem maja imati priliku za revanš u možda odlučujućoj borbi za titulu. 

To, međutim, i ne mora da bude tako, jer dva rivala imaju još puno teških mečeva do kraja - u 29. kolu Rudar gostuje na Trešnjici (gdje je pretrpio jedini poraz u dosadašnjem dijelu sezone), dok dva kola kasnije Budućnost ima težak ispit protiv Mogrena na Lugovima.

U međuvremenu, u 30. kolu igraće se dva derbija - Budućnost dočekuje Zetu, a Rudar igra sa Mogrenom pod Golubinjom.

23. KOLO (7. april)

Sutjeska - RudarBokelj - BudućnostMladost - LovćenGrbalj - PetrovacDečić - ZetaBerane - Mogren24. KOLO (11. april)

Budućnost - SutjeskaRudar - BeraneLovćen - BokeljMogren - DečićZeta - GrbaljPetrovac - Mladost25. KOLO (14. april)

Dečić - RudarBerane - BudućnostPetrovac - LovćenMladost - ZetaGrbalj - MogrenSutjeska - Bokelj26. KOLO (21. april)

Budućnost - DečićRudar - GrbaljLovćen - SutjeskaBokelj - BeraneMogren - MladostZeta - Petrovac27. KOLO (28. april)

Mladost - RudarGrbalj - BudućnostZeta - LovćenPetrovac - MogrenDečić - BokeljBerane - Sutjeska28. KOLO (5. maj)

Budućnost - MladostRudar - PetrovacLovćen - BeraneSutjeska - DečićBokelj - GrbaljMogren - Zeta29. KOLO (9. maj)

Zeta - RudarPetrovac - BudućnostMogren - LovćenMladost - BokeljGrbalj - SutjeskaDečić - Berane30. KOLO (12. maj)

Budućnost - ZetaRudar - MogrenLovćen - DečićBerane - GrbaljSutjeska - MladostBokelj - Petrovac31. KOLO (19. maj)

Rudar - LovćenMogren - BudućnostZeta - BokeljPetrovac - SutjeskaMladost - BeraneGrbalj - Dečić32. KOLO (26. maj)

Budućnost - RudarLovćen - GrbaljDečić - MladostBerane - PetrovacSutjeska - ZetaBokelj - Mogren33. KOLO (30. maj)

Budućnost - LovćenRudar - BokeljMogren - SutjeskaZeta - BeranePetrovac - Dečić

Mladost - Grbalj

Utakmice baraža za popunu Prve lige igraju se 3. i 7. juna.