Nikač golom u 92. minutu donio pobjedu Budućnosti

Budućnost pobjedom sačuvala prvo mjesto i tako stekla pravo da u pretposljednjem kolu bude domaćin jedinom konkurentu za titulu, Rudaru
Nikač, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 31.03.2012. 15:52h

Golom Darka Nikača u 92. minutu, Budućnost je u gradskom derbiju savladala Mladost i sačuvala prvo mjesto na tabeli!

U posljednjoj rundi drugog kruga, "plavo-bijeli" su se mučili, nisu mogli da savladaju golmana domaćih Marčelju, koji je od junaka postao tragičar, jer je u sudijskoj nadoknadi pogriješio i omogućio Nikaču da zatrese mrežu svog bivšeg kluba.

Budućnost je tako sačuvala vrh i izborila pravo da u pretposljednjem kolu dočeka svog jedinog konkurenta za titulu, Rudar.

Pljevljaci su savladali Dečić evrogolom kapitena Nedeljka Vlahovića u 29. minutu.

Pobjede su upisali i Mogren i Zeta, protiv Berana, odnosno Petrovca, dok je Bokelj u kotorskom derbiju golom Mulabećirovića u 91. minutu savladao Grbalj.

Golova nije bilo samo u derbi začelja Sutjeska - Lovćen

Rezultati 22. kola:

Mladost - Budućnost 0:1Nikač 90+2.

Rudar - Dečić 1:0Vlahović 29.

Bokelj - Grbalj 1:0Mulabećirović 90+1.Kašćelan (Bokelj) crveni karton u 37. minutu

Petrovac - Zeta 1:2Radulović 90+3 - Korać 56, Knežević 73.

Mogren - Berane 2:0Ivanović 23, Đorđević 35.

Sutjeska - Lovćen 0:0