Bolonja bolja od Fiorentine

Bolonja se sada izjednačila na tabeli sa Fiorentinom i daleko je od zone ispadanja, jer sada ima sedam bodova i meč više od Lećea koji je ispod crte...
Bolonja, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 21.02.2012. 20:07h

Fiorentina je nastavila sa promjenljivim igrama, a drugi poraz zaredom bez datog gola može da označi i početak nove krize u Firenci.

„Viola” je nakon debakla od Napolija (3:0) u petak, sada izgubila i u Bolonji sa 2:0 u odloženom meču koji je trebalo da se igra prije dvije sedmice.

Gosti su, interesantno, u prvom poluvremenu stvorili makar tri, četiri zicera, u tim trenucima je odličan asistent bio Stevan Jovetić (igrao cijeli meč), ali je baš u tih 45 minuta izgubila meč - Bolonja je sve promašaje kaznila i golovima Dijamantija u 30. i Ramiresa u 43. minutu.

Fiorentina je u nastavku bila nemoćna, a sve je bilo riješeno onog momenta kada je ostala sa igračem manje (isključen Olivera u 50. minutu).