Milan opet lider, debakl Lacija na Siciliji

Šampion slavio u Ćezeni i vratio se na prvo mjesto sa bodom i utakmicom više od Juventusa...
Ažurirano: 19.02.2012. 22:05h

Milan je opet lider - šampion je pobijedio u Ćezeni sa 3:1 i vratio se na prvo mjesto Serije A sa bodom i utakmicom više od Juventusa.

Milanova dominacija u Ćezeni krunisana je golovima Muntarija i Emanuelsona u 29. i 31. minutu i interesantno da su obojica na taj način prvi put zatresli mrežu u dresu "rosonera" u prvenstvu.

Vezisti iz Gane je ovo bio debi nakon što je u januarskom prelaznom roku stigao na pozajmicu iz Intera.

Meč je bio riješen u 55. kada je Robinjo povisio na 3:0, a Pudil je 10 minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Lacio se izblamirao na Siciliji protiv Palerma. Domaćin je slavio sa 5:1, a strijelci su ili Bareto, Donati, Silvestre, Budan i Mikoli.

Gol za Rimljane dao je Libor Kozak.

Podbacio je Udineze koji nije mogao više od remija bez golova protiv Kaljarija na "Friuliju"...

Roma je bila bolja od Parme, a na "Olimpiku" je presudio gol Borinija u 26. minutu.

Palermo - Lacio 5:1 (Bareto 10, Donati 20, Silvestre 42, Budan 47, Mikoli 51 - Kozak 85)

Udineze - Kaljari 0:0

Roma - Parma 1:0 (Borini 26)

Ćezena - Milan 1:3 (Pudil 65 - Muntari 29, Emanuelson 31, Robinjo 55)

Đenova - Kjevo 0:1 (Tero 30)

Novara - Atalanta 0:0

Leće - Sijena 4:1 (Murijel 32, Di Mikele (penal) 68, Kvadrado 82, Brivio 90+4 - Del Groso 25)