Bolonja gurnula Inter u ambis, Napoli deklasirao Fiorentinu

Inter je doživio novi debakl - Bolonja je slavila sa 3:0 u Milanu i gurnula četu Klaudija Ranijera u ambis.
Marko di Vajo, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 17.02.2012. 22:17h

Inter je doživio novi debakl - Bolonja je slavila sa 3:0 u Milanu i gurnula četu Klaudija Ranijera u ambis. Domaći su ispraćeni salvom zvižduka nakon trećeg uzastopnog poraza u prvenstvu, odnosno nakon petog vezanog meča bez trijumfa u Seriji A.

Potop "nero-azura" najavio je Marko di Vajo, koji je u finišu prvog dijela ekspresno postigao dva gola (u rasponu od minut) , dok je Akvafreska pet minuta prije kraja postigao treći gol za Bolonju i najavio da će Ranijeri biti pod još većim pritiskom narednih dana...

Napolitanci su na sličan način slavili u Firenci, a "violu" su matirali Kavani, koji je postigao golove na početku prvog i drugog poluvremena, dok je tačku stavio Laveci u sudijskoj nadoknadi.