Sijena pobijedila Romu, Napoli lako sa Kjevom

Ekipi sa "Artemio Frankija" je ovo prvi trijumf još od 7. januara i meča u kojem je počistila drugi rimski klub, Lacio, rezultatom 4:0...
Sijena, Foto: BETA/AP
Ažurirano: 13.02.2012. 22:14h

Sijena zna kako se igra sa favoritima.

Nakon što je nedavno pobijedio Lacio, te remizirao sa Napolijem kod kuće i sa Juventusom u Torinu, tim iz Toskane je srušio i Romu.

Sijena je slavila sa 1:0, a jedini gol na meču dao je Kalajo iz penala u 51. minutu.

Prethodno je Kjer naivno napravio faul nad Destrom u svom kaznenom prostoru.

U drugom meču, Napoli nije imao problema sa Kjevom.

Britos je već u 15. minutu načeo goste iz Verone, a konačan rezultat je postavio Kavani sa bijele tačke u finišu prvog poluvremena.

Sijena - Roma 1:0