Poraz Srbije u Meksiku

Vodeći pogodak postigao je Karlos Salsido već u 3. minutu dok je na 2:0 povisio Havijer Ernandes u 88. iz penala.
Reprezentacija Meksika, Foto: Beta AP
Ažurirano: 12.11.2011. 10:55h

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je noćas u Keretaru od domaćeg Meksika sa 0:2.

Salsido je bio strijelac poslije centaršuta sa lijeve strane koji je uz pomoć Ernandesa i slabe reakcije odbrane Srbije završio u golu. Na 2:0 povisio je napadač Mančester junajteda poslije jedanaesterca koji

je skrivio Aleksandar Kolarov.

Reprezentacija Srbije koju na centralnoameričkoj turneji predvodi privremeni selektor Radovan Ćurčić u utorak u 2.30 u San Pedro Suli igra protiv Hondurasa.

Ovo je bio prvi meč Srbije od smjene selektora Vladimira Petrovića nakon poraza u Sloveniji i neuspjeha u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine.