Totenhem u seriji

„Sparsi” su protiv Fulama ostvarili 7. pobjedu u posljednih osam mečeva (3:1) i sada dijele četvrto mjesto na tabeli sa Čelzijem...
Totenhem, Foto: REUTERS
Ažurirano: 06.11.2011. 18:42h

Totenhem po svaku cijenu želi da se opet vrati u Ligu šampiona, a ako nastavi u ovakvom ritmu tim sa „Vajt Hart lejna” će definitivno da ostvari cilj.

„Sparsi” su protiv Fulama ostvarili 7. pobjedu u posljednih osam mečeva (3:1) i sada dijele četvrto mjesto na tabeli sa Čelzijem. Tim Harija Rednapa ima i meč manje (protiv Evertona kod kuće).

Totenhem je na „Krejven kotidžu” do poluvremena vodio sa 2:0 (golovi Gareta Bejla i Arona Lenona), ali je Fulam reagovao u nastavku - Kabul je postigao autogol nakon čega je domaćin imao nekoliko zicera za izjednačenje.

Kazna za promašaje domaćina je stigla u sudijskoj nadoknadi, a potpisao je Džermejn Defo.

Bolton je deklasirao Stouk (5:0), dok je Volvs bio bolji od Vigana (3:1).

Fulam – Totenhem 1:3 Kabul (autogol) 57 – Bejl 10, Lenon 45, Defo 90+4)

Volvs – Vigan 3:1 (O'Hara 31, Edvards 55, Vord 66 – Votson 42)

Bolton – Stouk 5:0 (Dejvis 2, Igls 23, 73, Klasnić 61, 82)