Budućnosti i Rudaru samo po bod, pobjede Zete i Mogrena

Iako su bili bolji tokom 90 minuta, izabranici Miodraga Radulovića nijesu mogli bolje od remija protiv Kotorana
Budućnost, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 05.11.2011. 14:48h

Nakon što je Podgoričane izbacio u Kupu, Bokelj je ponovo bio koban za Budućnost - iako su bili bolji tokom 90 minuta, izabranici Miodraga Radulovića nijesu mogli bolje od remija protiv Kotorana, koji su preko Jovanovića odgovorili svega tri minuta nakon vođstva Budućnosti, preko rezerviste Rotkovića.

To je prvi bod Bokelja u gostima u ovom prvenstvu, i put put da dva tima igraju neriješeno - u prethodna četiri, Budućnost je slavila tri puta, Bokelj jednom, a svaki meč je završen rezultatom 1:0.

Srećom po Budućnost, ni Rudar nije mogao više od boda kod kuće sa Sutjeskom, pa se nastavlja mrtva trka između vodećeg dvojca.

Remije Budućnosti i Rudara iskoristili su Zeta i Mogren, koji su pobjedama protiv Grblja, odnosno Lovćena smanjili zaostatak za vodećima...

Važne bodove u bobi za opstanak ostvarilo je Berane, trijumfom na Starom aerodromu protiv Mladosti, a pobjedu je ostvario i Petrovac.