Boateng: Povratak je bio nevjerovatan

“Ovo je ključna pobjeda. Presrećan sam, nosim loptu kući kao suvenir”, rekao je sjajni vezista, kojem je 17 minuta na terenu bilo dovoljno za tri gola, od kojih su dva bila fenomenalna
Boateng, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 24.10.2011. 11:36h

Milan je na poluvremenu gubio 3:0 u Lećeu, ali je tada u igru ušao Kevin Prins Boateng. Reprezentativac Gane je jednim od najspektakularnijih het-trikova izjednačio rezultat, a nevjerovatan preokret je kompletirao Mario Jepes.

“Ovo je ključna pobjeda. Naš povratak je bio nevjerovatan. Presrećan sam, nosim loptu kući kao suvenir”, rekao je sjajni vezista, kojem je 17 minuta na terenu bilo dovoljno za tri gola, od kojih su dva bila fenomenalna.

Bivši fudbaler Portsmuta, čiji je rođeni brat Džerom reprezentativac Njemačke (juče dobio crveni karton u porazu Bajerna od Hanovera), objasnio je zašto nije bio u startnoj postavi.

“Počeo sam utakmicu na klupi zbog problema sa koljenom, ali je trener Alegri odlučio da mi da priliku”, zaključio je Boateng, koji je ušao umjesto neraspoloženog Robinja.