Milan pobijedio velikim preokretom, Udineze sam na vrhu

Tvorac velikog preokreta bio je Kevin-Prins Boateng, koji je ušao na poluvremenu i sa tri gola do 63. minuta donio izjednačenje. Pogodak za trijumf je postigao Mario Jepes u 84. minutu
Milan, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 23.10.2011. 16:54h

Fudbaleri Milana napravili su veliki preokret u današnjoj utakmici u gostima protiv Lećea – šampion je gubio na poluvremenu sa 3:0, a na kraju je pobijedio rezultatom 4:3.Tvorac velikog preokreta bio je Kevin-Prins Boateng, koji je ušao na poluvremenu i sa tri gola do 63. minuta donio izjednačenje. Pogodak za trijumf je postigao Mario Jepes u 84. minutu.Udineze je pobijedio Novaru sa 3:0 i tako ostao sam na vrhu tabele. Dvostruki strijelac je bio Antonio di Natale, a jednom je asistirao Domiciju.Inter je bio bolji od Kjeva sa 1:0, a čovjek odluke je bio Tijago Mota koji je pogodio glavom poslije kornera Veslija Snejdera.Erik Lamela je debitovao golom u dresu Rome u pobjedi nad Palermom.RezultatiRoma - Palermo 1:0Lamela 8.Kaljari – 0:0Inter - Kjevo 1:0Mota 34.Parma - Atalanta 1:2Valdes 80 - Morales 55, 58.Sijena - Ćezena 2:0Gonzales 9, Kalajo 53.Udineze - Novara 3:0Di Natale 33, 49, Domici 39.Bolonja – Lacio 20.30JUČEJuventus – Đenova 2:2Fiorentina – Katanija 2:2