Poker Rudara u Budvi

Rudar je do pobjede na Lugovima došao golovima Nenada Stojanovića u 3, Ivice Jovanovića 17. i 90. i Igora Ivanovića u 63. minutu.
Rudar - Mogren, Foto: Vesko Belojević
Ažurirano: 19.10.2011. 14:51h

Branilac trofeja, pljevaljski Rudar, pobijedio je danas u Budvi ekipu Mogrena 4:1 (2:1), u prvoj utakmici četvrtfinala fudbalskog Kupa Crne Gore.

Jedini pogodak za Mogren postigao je Predrag Ranđelović u 40. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Petrovca i podgoričke Mladosti, koji je završen 0:0.

Minimalne pobjede ostvarili su drugoligaški timovi, nikšićki Čelik i Jedinstvo iz Bijelog Polja.

Lider Druge lige, nikšićki Čelik, pobijedio je u Kotoru ekipu Bokelja 1:0, a odlučujući pogodak postigao je Veselin Bojić u 80. minutu iz jedanaesterca.

Jedinstvo je u Pljevljima, golom Emina Kasumovića u 45. minutu, savladao Zetu iz Golubovaca 1:0.

Revanš mečevi su na programu 2. novembra.