Njemačka bolja od "sokola"

Njemačka je do druge pobjede na turniru, kojom je obezbijedila plasman u narednu rundu kvalifikacija, došla golovima Žuliana Drekslera u 2. i Amina Junsa u 89. minutu
Omladinci, Foto: FSCG
Ažurirano: 08.10.2011. 19:31h

Naša omladinska reprezentacija poražena je od Njemačke sa 2:0 u drugom meču na kvalifikacionom turniru u Sjevernoj Irskoj. Izabranici Aleksandra Miljenovića su u prvom okršaju remizirali sa Bjelorusijom (0:0).

Njemačkoj su trijumf i plasman u elitnu rundu kvalifikacija osigurali Žulian Dreksler, koji je već u 2. minutu načeo “sokole”, dok je konačan rezultat postavio Amin Juns u 89. minutu.

U drugom okršaju Sjeverna Irska je savladala Bjelorusiju sa 3:1, pa će naša selekcija u utorak u direktnom okršaju sa domaćinom pokušati da dođe do pobjede koja bi sačuvala realne šanse za plasman u elitnu rundu kvalifikacija.

No, i ukoliko pobijede Sjevernu Irsku, sudbina “sokola” zavisiće i od ishoda meča između Njemačke i Bjelorusije.

Naša selekcija je protiv Njemačke zaigrala u sastavu: Petković, Milošević, Ćuković, Đorđević (Medenica), Kalezić, Mrdak (Zarubica), Bakić, Vukčević, Kopitović, Tatar, Raičković.