Rudar i Mogren među osam najboljih

Branilac trofeja, pljevaljski Rudar i crnogorski šampion, budvanski Mogren, plasirali su se u četvrtfinale Kupa Crne Gore.
Rudar, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 28.09.2011. 16:37h

Među osam najboljih su i Zeta, Čelik, Petrovac, Mladost i Jedinstvo.

Rudar je u Radanovićima, u revanš meču osmine finala, savladao Grbalj 3:1.

Prvi duel u Pljevljima završen je 1:1.

Rudar je do pobjede i plasmana u četvrtfinale došao golovima Ivice Jovanovića u 30, Nenada Stojanovića u 46. iz jednaesterca i Edija Rustemovića u 63. minutu.

Jedini pogodak za Grbalj postigao je Nemanja Nikolić u 84. minutu.

Mogren je u Baru, golovima Ratka Zeca u 12. i Predraga Ranđelovića u 78. minutu, pobijedio Mornar 2:0.

Budvanski tim i prvi duel pred svojim navijačima dobio je 2:0.

Zeta je u Golubovcima savladala Sutjesku 3:0 i nadoknadila prednost nikšićkog tima koji je pred svojim navijačima slavio 2:0.

Domaćin je do plasmana u četvrtfinale došao golovima Žarka Koraća u 1, Filipa Kalačevića u 3. i Balša Božović u 90. minutu.

Čelik je i pred svojim navijačima pobijedio Lovćen 1:0, pogotkom Veselina Bojića iz jedanaesterca u 29. minutu.

Prvi duel na Cetinju pripao je drugoligašu iz Nikšića koji je slavio 1:0.

Petrovac je do plasmana među osam najboljih došao pobjedom u Mojkovcu protiv Brskova rezultataom 2:0 (1:0).

Prvi duel u Petrovcu završen je bez golova, 0:0.

Mladost, koja je pred svojim navijačima slavila 2:0, poražena je u revanšu u Ljajkovićima od Bratstva 4:3 (2:2).

Jedinstvo je bilo ubjedljivo i u revanšu protiv mojkovačkog Brskova i trijumfovalo rezultatom 4:1 (3:0).

Pred svojim navijačima, u prvom meču, trijumfovalo je rezultatom 3:0.

Posljednjeg četvrtfinalistu odlučiće duel Budućnosti i Bokelja koji će početi u 18 sati i 30 minuta.

Bokelj je prvi duel u Kotoru dobio 3:0.