Osvaldo lansirao Romu

Trenera Luisa Enrikea je novih kritika i mogućeg otkaza spasao Pablo Danijel Osvaldo koji je pogodio glavom početkom drugog poluvremena nakon centaršuta Rozija
Ažurirano: 25.09.2011. 21:13h

Konačno se probudila i Roma - nakon dva remija i poraza na startu „vučica” je osvojila prva tri boda u sezoni protiv Parme (1:0).Trenera Luisa Enrikea je novih kritika i mogućeg otkaza spasao Pablo Danijel Osvaldo koji je pogodio glavom početkom drugog poluvremena nakon centaršuta Rozija.„Gol Osvalda. Stiže Roma”, napisao je „Korijere delo sport” po završetku utakmice na „Enio Tardiniju”.Roma je i zaslužila prvu pobjedu u sezoni, ali će dugo da se pamti promašaj Bjabjanija desetak minuta prije kraja. Bivši igrač Intera je, umjesto da asistira neometanom Đovinku, šutirao pored gola...

"Zaslužili smo da slavimo, jer zaista radimo žestoko. Vjerujemo u ono što radi naš trener, ali treba da bude jasno da svaka promjena zahtijeva vrijeme da se ekipa prilagodi. U Italiji to niko ne prašta, ali sam siguran da smo tim za velike stvari", kazao je Osvaldo.

Parma - Roma 0:1