Rudar slavio u Radanovićima, Mogren se okliznuo

Izabranici Dragana Radojičića su slavili u gostima protiv Grblja sa 1:0 i trenutno su preuzeli lidersku poziciju sa bodom više od Budućnosti, koja od 19 časova igra protiv Sutjeske
Ažurirano: 17.09.2011. 16:20h

Fudbaleri Rudara upisali su i šestu pobjedu - izabranici Dragana Radojičića su danas slavili u gostima protiv Grblja sa 1:0 i trenutno su preuzeli lidersku poziciju sa bodom više od Budućnosti, koja od 19 časova na stadionu pod Goricom igra protiv Sutjeske. Šampion Mogren se ponovo okliznuo, i osvojio samo bod na gostovanju protiv Mladosti.

Pljevljaci su do pobjede došli golom Ivanovića u 10. minutu, iako su domaćini prije toga pogodili prečku.

Mogren je protiv Mladost poveo u 15. minutu, preko Gluščevića, nakon akcije u kojoj su učestvovali Tatar i Đorđević. Mladost je izjednačila u 53. minutu iz penala koji je realizovao Merdović, nakon što je Simović srušio Rašovića.