Interu TIM kup, Vučinić strijelac

Mirko Vučinić strijelac protiv "crno-plavih" koji su kasnije bili bolji nakon boljeg izvođenja penala
Vučinić, Foto: Reuters
Ažurirano: 18.08.2011. 22:27h

Tradicionalni TIM kup u Bariju u kojem svake godine učestvuju Inter, Milan i Juventus pripao je “crno-plavima”.

Ekipa Đanpjera Gasperinija je u trijangonaleu (meč traje 45 minuta) prvo savladala Juventus nakon penala (7:6), a meč je obilježio i pogodak Mirka Vučinića. Crnogorski kapiten je donio prednost “staroj dami” u 9. minutu, ali je već u 16. izjednačio Ranokja.

Vučinić je dao i penal za Juve, a promašili su Paskuato i Barzalji. Jedini kod Intera koji nije pogodio sa bijele tačke bio je Pandev.

Juve je u drugom susretu savladao Milan sa 2:1 golovima Vidala i Matrija (prethodno je Kasano pogodio za prednost “rosonera”), a Vučinić je bio na terenu posljednjih 13 minuta.

Milanskim derbijem je završen turnir, a Inter je slavio sa 1:0 zahvaljujući pogotku Dijega Milita u 28. minutu.