Golman Bajer Leverkuzena se ne sjeća utakmice prvog kola

On je poslije sudara sa protivničkim napadačem Erikom Maksimom Čupom Motingom u 84. minutu doživio potres mozga, ali je ostao na terenu do kraja utakmice.
Fabijan Gifer, Foto: Reuters
Ažurirano: 09.08.2011. 18:47h

Golman Bajer Leverkuzena Fabian Gifer rekao je danas da se ne sjeća ničega u vezi sa utakmicom prvog kola fudbalskog prvenstva Njemačke, u kojoj je njegov tim kao gost poražen od Majnca sa 2:0.

"Imam potpuno pomračenje. Ne sjećam se kako smo igrali, koji je bio rezultat, pa ni greške koju sam napravio. Ne znam ni kako smo se pripremali za utakmicu i u kom smo hotelu u Majncu bili smješteni", kazao je 21-godišnji golman njemačkim medijima.

On je po završetku utakmice prebačen u bolnicu u Majncu, gde je proveo noć.

Majnc i Bajer sastali su se u nedjelju, a Gifer je omogućio domaćem timu da povede u 32. minutu, kada je nespretno zahvatio loptu poslije dodavanja saigrača iz odbrane.