Real ponovo ubjedljiv

Dva gola postigao je Karim Benzema, u 80. i 82. minutu, a u strijelce su se još upisali Kaka iz penala u 9, Anhel Di Marija u 14, Gonzalo Iguain u 68. i Kristijano Ronaldo u 74.
Marselo, Ronaldo, Benzema, Foto: Reuters
Ažurirano: 06.08.2011. 14:36h

Fudbaleri Real Madrida ostvarili su danas novu ubjedljivu pobjedu na pripremama za predstojeću sezonu, pošto su sa 6:0 pobijedili kinesku ekipu Tjencin Tedu, koja je bila domaćin.

Dva gola za španski klub postigao je Karim Benzema, u 80. i 82. minutu, a u strijelce su se još upisali Kaka iz penala u 9, Anhel Di Marija u 14, Gonzalo Iguain u 68. i Kristijano Ronaldo u 74.

Osvajač Kupa Španije iz prošle sezone prethodno je u srijedu sa 7:1 pobijedio Guangdžu.

Prvenstvo Španije počeće 21. avgusta, a Real u prvom kolu dočekuje Atletik Bilbao.

Madriđani će prethodno igrati dvije utakmice nacionalnog Superkupa, protiv Barselone 14. i 17. avgusta.