Harts na startu šokirao Rendžers

Tako je novi menadžer Rendžersa Ali Mekojst, koji je debitovao na klupi tačno 28 godina nakon što je debitovao kao igrač, imao neuspješnu premijeru pred publikom u Glazgovu.
rendžers, Foto: Reuters
Ažurirano: 23.07.2011. 15:54h

Počela je škotska Premijer liga, i to senzacionalnim rezultatom - Rendžers je na svom "Ajbroksu" odigrao samo 1:1 protiv Hartsa.

Napadač iz Ugande David Obua doveo je goste u vođstvo u 16. minutu sjajnim udarcem glavom, a sve što je aktuelni šampion uspio konkretno da uradi do kraja meča bio je izjednačujući gol Stivena Nejsmita u 57. minutu.

Rendžersov "old firm" rival, Seltik, počinje prvenstvo sjutra u gostima protiv Hibernijansa.