Argentini samo remi protiv Bolivije (video)

“Gaučosi” su, čak, rizikovali da budu poraženi, ali je Serhio Aguero, koji je ušao u drugom poluvremenu, u 76. minutu spasao svoj tim blamaže.
Ažurirano: 02.07.2011. 09:14h

Samo remi za Argentinu u duelu sa Bolivijom na startu ovogodišnje Kopa Amerike (1:1) – “gaučosi” su, čak, rizikovali da budu poraženi, ali je Serhio Aguero, koji je ušao u drugom poluvremenu, u 76. minutu spasao svoj tim blamaže.

Bolivija je povela u 48. minutu, poslije šuta Edivalda Rohasa, ali i nespretne reakcije odbrane. Desetak minuta kasnije Romero je imao priliku da udvostruči prednost, ali je golman Argentinaca Marselo Martins bio siguran.

U drugom meču ove grupe danas se sastaju Kolumbija i Kostarika, dok takmičenje u grupi B počinje u nedjelju, kada igraju Brazil – Venecuela i Paragvaj – Ekvador.

Mečevi grupe C na program su u ponedjeljak, a sastaju se Urugvaj – Peru i Čile – Meksiko.