Remi Engleza i Švajcaraca

Ovaj remi odgovara Crnoj Gori. Engleska je drugi put igrala neriješeno u grupi G, nakon remija bez golova protiv Crne Gore, kao i Švajcarska.
Barneta, Foto: Reuters
Ažurirano: 04.06.2011. 18:04h

Švajcarska je bila blizu velikog iznenađenja na Vembliju, ali je i bod osvojen protiv Engleske u gostima neočekivan - golovima Trankila Barnete u 32. i 35. minutu, izabranici Otmara Hicfelda vodili su 2:0, ali su Frenk Lampard u 37. iz penala i Ešlija Janga u 51. minutu donijeli domaćinu bod.

U svakom slučaju, ovaj remi odgovara Crnoj Gori. Engleska je drugi put igrala neriješeno u grupi G, nakon remija bez golova protiv Crne Gore, kao i Švajcarska.

Uoči početka meča između Crne Gore i Bugarske, ekipa Fabija Kapela ima 11 bodova, bod i utakmicu više od Crne Gore,koja bi pobjedom preuzela prvo mjesto u grupi. Švajcarska je treća sa pet bodova, i ima pet bodova manje od naše reprezezentacije.