Igalo pobijedilo u Podgorici

To je prvi trijumf Igala, nakon remija u prošlom kolu. Blu star je i poslije dva odigrana meča bez bodova.
Ažurirano: 01.06.2011. 19:09h

Fudbaleri Igala pobijedili su danas u Podgorici ekipu Blu stara 2:1 (0:1), u utakmici trećeg kolu baraža za plasman u Drugu crnogorsku ligu.

Domaćin je poveo golom Borisa Babovića u 22. minutu. Izjednačio je Miodrag Kovačević u 75, a isti igrač donio je pobjedu Igalu u 86. minutu.

Blu star je posljednjih 15 minuta odigrao sa igračem manje, nakon šzo je zbog dva žuta kartona isključen Miloš Drljević.

U ovom kolu slobodni su bili fudbaleri Petnjice.

Igalo i Petnjica, nakon tri odigrana kola, dijele prvu poziciju na tabeli sa po četiri boda. Blu star je treći bez bodova.

Takmičenje će biti nastavljeno u nedjelju utakmicom između Blu stara i Petnjice u Podgorici, dok će slobodni biti fudbaleri Igala.

Plasman u baraž izborili su pobjednici tri regije, Sjeverne, Srednje i Južne.

Igra se po sistemu svako sa svakim, kući i na strani, a plasman u Drugu ligu izboriće dvije najbolje ekipe.