Delibašić vodi Rajo ka Primeri

Na gostovanju Đironi, crnogorski napadač postigao svoj četvrti gol na posljednjih pet mečeva. Rajo Valjekano slavio sa 3:1
Ažurirano: 01.05.2011. 13:14h

Golom crnogorskog napadača Andije Delibašića u 74. minutu, Rajo Valjekano je preokrenuo rezultat na gostovanju Đironi, nakon čega je Armenteros u sudijskoj nadokandi samo ovjerio pobjedu (3:1).

Đirona je od 31. minuta vodila golom Alberta Sere, ali je u nastavku meča na stadionu "Munisipal de Montilivi" viđen potpuni preokret.

Za Delibašića, bio je ovo četvrti gol na posljednjih pet mečeva, a ukupno šesti u Segundi ove sezone. Nekadašnji napadač Sutjeske, Partizana, Majorke, Benfike i mnogih drugih klubova pogodio je i prošle sedmice u pobjedi nad Las Palmasom.

Rajo Valjekano sa 72 osvojena boda dijeli prvo mjestu sa Betisom. Trećeplasirana Selta zaostaje čak 11 bodova, pa bi trebalo da se dogodi čudo da se "pčelice" ne plasira u Primeru.

Delibašić je prošle sezone kao napadač Erkulesa izborio plasman u najjaču špansku ligu.