Siti se prošetao kroz Gudison park, Salah za pobjedu Liverpula, Sančes pokazao zašto je došao u Junajted

Nezadrživi Egipćanina postigao je 37. gol u svim takmičenjima, a bolji skor u jednoj sezoni imale su samo istinske legende Liverpula - Jan Raš i Rodžer Hant
Salah, Foto: Reuters
Ažurirano: 31.03.2018. 18:35h

Ništa novo u Premijer igi - Mančester siti se približava tituli, Liverpul i Mančester junajted nastavljaju trku za drugo mjesto.

Siti je bez problema pereskočio i gostovanje na "Gudison parku", savladao Everton 3:1.

Leroj Sane, Gabrijel Žezus i Sterling za 37. minuta riješili su sve dileme, a poraz domaćina ublažio je Bolasi.

Junajted je za 20 minuta riješio meč sa Svonsijem.

Romelu Lukaku postigao je 100. gol u Premijer ligi, a Aleksis Sančes odigrao najbolji meč od dolaska na "Old traford", pogodio za 2:0, nakon lijepe asistencije Džesija Lingarda.

U Londonu, Luka Milivojević je u 13. minutu doveo Kristal Palas u vođstvo iz penala, da bi u nastavku proradili najveći aduti Liverpula.

Sadio Mane je izjednačio, a Mohamed Salah u 84. minutu donio pobjedu svom timu, na jubileju Jirgena Klopa, koji je 100.put bio na klupi "redsa".

Bio je to 37. gol nezadrživog Egipćanina u svim takmičenjima (29. u Premijer ligi), a bolji skor u jednoj sezoni imale su samo istinske legende Liverpula - Jan Raš i Rodžer Hant.

Everton - Mančester siti 1:3

Bolasi 63. - Sane, Gabrijel Žezus 12, Sterling 37.

Kristral palas - Liverpul 1:2

Milivojević 13. (penal) - Mane 49, Salah 84.

Vest Hem - Sautempton 3:0