Bari odolio Milanu, Ibrahimović isključen zbog udaranja protivničkog igrača (video)

Milan je od 73. minuta igrao sa igračem manje, jer je crveni karton zaradio Ibrahimović zbog udaranja protivničkog igrača Rosija…
56 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 13.03.2011. 13:50h

Ista meta, isto odstojanje – Milan nije iskoristio remi Intera u Breši (1:1), pošto je danas na “San Siru” remizirao sa ferenjašem i prektično otpisanim Barijem, takođe sa 1:1, u utakmici 29. kola Serije A. Razlika između gradskih rivala je, dakle, ostala pet bodova.

Gosti su poveli golom Rudolfa u 38. minutu, a izjednačio je Kasano u 82. minutu.

U drugom poluvremenu nijesu priznati golovi Robinja (ofsajd) i Ibrahimovića (igrao rukom).

Rezultati: Milan - Bari 1:1 (Kasano 82 – Rudolf 38). Danas: Kaljari – Udineze, Katanija – Sampdorija, Kjevo – Fiorentina, Đenova – Palermo, Leće – Bolonja, Roma – Lacio (15), Parma - Napoli (20.45). Subota: Ćezena - Juventus 2:2 (Himenez (penal) 41, Parolo 80 - Matri 19, 35). Petak: Breša - Inter 1:1 (Karaćolo 85 - Eto 18).