Cetinjani sačuvali minimalac

Pobjednički gol postigao Stevović u 36. minutu. Grbljani su u finišu imali najbolju šansu za izjednačenje - u 84. minutu golman Radulović je odbranio penal bivšem fudbaleru Lovćena Nikoliću
STEVOVIC, Foto: Luka ZEKOVIĆ
Ažurirano: 27.02.2011. 16:24h

Lovćen je kao formalni domaćin sačuvao minimalac protiv Grblja na kampu FSCG na Starom aerodromu (1:0). Cetinjani su bolju igru u prvom dijelu krunisali golom, Stevović je u 36. minutu odbijenu loptu sproveo u nebranjenu mrežu (prethodno je Jablan šutirao, a golman Đurović nije baš najsjajnije odreagovao).

U otvorenoj predstavi gosti su najbolju šansu za izjednačenje imali u finišu, kada su dobili zasluženi penal. Golman Radulović grubo je srušio Bakovića u svom kaznenom prostoru u 84. minutu, a potom promovisao sebe u junaka meča - odbranio je penal nekadašnjem fudbaleru Lovćena Nikoliću, koji je ciljao desni golmanov ugao.