Pobjede Mogrena, Rudara i Petrovca

Lider savladao posljednjeplasirani Mornar sa 2:0, a istim rezultatom Rudar slavio u gostima protiv OFK Bara i Petrovac pred svojim navijačima protiv Zete. Derbi kola igra se sjutra u Nikšiću, gdje se sastaju Sutjeska i Budućnost
Ažurirano: 26.02.2011. 13:28h

U prvih 45 minuta proljećnog dijela Prve T-Com Crnogorske fudbalske lige, postignut je samo jedan gol na četiri utakmice, u nastavku su strijleci bili raspoloženiji, pa su tri meča završena rezultatom 2:0, a jedan bez golova.

Lider šampionata Mogren je u prvom dijelu igrao slabo protiv Mornara, pa je trener Stevan Mojsilović na poluvremenu zamijenio Vujovića i Tatara, a ubacio najveće pojačanje Ranđelovića i Jovanovića. Budvane je u 59. minutu do vođstva sjajnim udarcem sa skoro 25 metara doveo Ćetković, a Batak u 87. otklonio sve dileme.

Rudar je pogotkom kapitena Bojića u 32. minutu sa bijele tačke poveo u gostima protiv OFK Bara. Omladinski reprezentativac Mrdak, koji je i iznudio jedanaesterac, u 64. minutu je postavio konačnih 2:0.

Petrovac je iznenađujuće ubjedljivo savladao Zetu, pošto je veoma brzo stigao do dva gola - Muhović je zatresao mrežu u 56, a Zvicer iz penala u 62. minutu. Oba tima su meč završila sa po 10 igrača.

Utakmica Mladost - Dečić završena je bez golova.