Pobjeda Budućnost na generalnoj probi (video)

Ekipa Saše Petrovića sa dva gola nakon 35 minuta krunisala bolju igru u prvom poluvremenu. Na kraju slavila sa 2:1
Ažurirano: 20.02.2011. 17:21h

U posljednjoj provjeri pred početak prvenstva, Budućnost je savladala ekipu Novog Pazara sa 2:1 na Starom aerodromu. Ispostavilo se da su trijumf osigurali Stefan Mugoša (doveo “plavo-bijele” u vođstvo u petom minutu) i Miloš Kalezić, koji je nakon dvije prokockane šanse u 35. minutu duplirao prednost domaćih. U puno skromnijem nastavku gostujući fudbaler Prodanović postavio je konačan rezultat u 75. minutu.Za Budućnost su igrali: Agović, Radunović, Radović (Cicmil), N. Vukčević, Golubović, Onguene, Brnović, Bošković, P. Vukčević, Kalezić (N. S. Vukčević), Mugoša.

U prvom proljećnjem kolu podgorički tim će naredne nedjelje, 27. februara igrati sa Sutjeskom u Nikšiću.

Prije meča sa srpskim drugoligašem ekipa Saše Petrovića dobila je novog mladog fudbalera - doskorašnji defanzivac Koma Radule Živković potpisao je ugovor na tri i po godine sa “plavo-bijelima”.