Petrović pogodio, Rusi izjednačili

Zeta je remizirala protiv ruskog drugoligaša Gazovika (1:1) u svojoj trećoj utakmici u Antaliji ove zime.
Ažurirano: 08.02.2011. 20:30h

Četa Dejana Vukićevića dobro je počela meč i povela već u 11. minutu. Ako su predstavnici ruskog Anžija gledali utakmicu, imali su šta da vide - Gavrilo Petrović, koji je već nekoliko dana u njihovom notesu, reagovao je kao napadač i zakucao loptu u mrežu koju je nakon šuta Boljevića odbio protivnički golman.

Zeta je, ipak, popustila u nastavku, pa su Rusi golom defanzivca Nikolaja Ivanova u 76. minutu izjednačili rezultat.

Zeta je igrala u sastavu: Ivanović, M. M. Radulović, Kaluđerović, Petrović, Zlatičanin, Boljević, Božović, Lađić, Burzanović, Peličić, Korać.

U nastavku su ušli Brnović, Milan Radulović, Matić, Krkotić, Došljak, Đuretić, Orlandić i Ćetković.

Prije meča sa Gazovikom, Zeta je izgubila od Anžija (1:0) i remizirala sa Brašovom (1:0).