Tuzanima leži finiš

Tuzani su bili uspješni u prvoj provjeri na pripremama u Budvi. Ekipa Mladena Vukićevića ostaje na primorju do 17. februara.
Lekic, Foto: Savo PRELEVIĆ
Ažurirano: 06.02.2011. 20:26h

Fudbaleri Dečića savladali su Sutjesku u kontrolnom meču na Jazu (2:0). U posljednjim trenucima prvog poluvremena Ramović je doveo Dečić u vođstvo, dok je kapiten Lekić postavio konačan rezultat u 75. minutu. Za Sutjesku, starteri su bili: Radović, Milovan Nikolić, Ćuković, Drinčić, M. Dževerdanović, Kosović, Jaredić, Lončar, Zorić, Perošević, Daković.Igrali su još: Lakićević, Kontić, Kostić, Pejović, Spasojević, Kasalica, Miloš Nikolić.U pobjedničkom timu, utakmicu su počeli: En. Đoković, Padović, Nelević, Ramović, Grbović, Šofranac, Marković, Pepić, Lekić, A. Đoković, Nuhodžić.Igrali su još: Pavićević, Peličić, Đukić, Krnić, Nenadović.