Grbić i Matić srušili Kotorane

Ispostavilo se da su Budvani osigurali trijumf u prvih pola sata - Grbić je načeo goste u 17. minutu, dok je drugi gol za "žute" postigao Matić iz penala u 30. minutu.
Matic, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 06.02.2011. 19:24h

Mogren je slavio u trećem pripremnom meču na Jazu – lider prvoligaškog karavana bio je uspješniji od prvoplasiranog tima iz Druge lige, Bokelja (domaćin je slavio sa 2:1). Za budvanski tim strijelci su bili Grbić u 17. i Matić u 30. minutu iz penala, dok je dva minuta prije kraja poluvremena Kaluđerović ublažio poraz Kotorana. Mogren: Popović, Nuhi, Đokaj, Batak, Tatar, Jovanović, Ćetković, Matić, M. Zec, Grbić, R. Zec.Igrali su još: Aručević, Kapisoda, N. Božović, Simović, Mirković, D.Božović, Mojsilović, Bakić, Đorđević, Ćulafić.Bokelj: Todorović, Spalević, Videkanić, Arsenijević, Ivanović, P. Kašćelan, Kaluđerović, Stojanović, Arsić, Vujović, Pržica.Igrali su još: Petković, V. Pavićević, Radenović, Junčaj, I. Pavićević, N. Kašćelan, Buzdovan, Dobrić. U dosadašnjem dijelu priprema izabranici Stevana Mojsilovića prethodno su savladali Kom sa 2:0 i remizirali sa Vojvodinom (1:1).