Ronaldo i Ozil slomili otpor Atletika u Kupu

Briljrao je Kristijano Ronaldo, kome je raspoloženi golman De Hea do kraja poluvremena odbranio makar četiri dobre prilike. Portugalac je, ipak, početkom drugog poluvremena postigao gol za 2:1
real_1, Foto: REUTERS
Ažurirano: 13.01.2011. 23:28h

U prvom meču četvrtfinala Kupa Španije, igranom na “Santjago Bernabeuu” u Madridu, Real je nastavio ubitačnu seriju protiv gradskog Atletika - 3:1.

“Kolčonerosi” su posljednji put savladali gradskog rivala davne 1999, samo tri godine nakon što je sadašnji trener Atletika Kike Sančes Flores i dalje igrao fudbal.

Gosti su poveli golom Forlana u 7. minutu, bila je to najava da konačno može da dođe do prekida serije, ali kada je Serhio Ramos u 14. izjednačio na 1:1, znalo se da će ostatak utakmice proteći u znaku Reala.

Briljirao je Kristijano Ronaldo, kome je raspoloženi golman De Hea do kraja poluvremena odbranio makar četiri dobre prilike. Portugalac je, ipak, početkom drugog poluvremena postigao gol za 2:1, da bi Turčin Ozil u finišu meča Realu olakšao i revanš - 3:1.