Miodrag Radulović pobjedom proslavio plasman na šampionat Azije

Mijo Radulović, Foto: Sports-961.com
Ažurirano: 27.03.2018. 18:09h

Selekcija Libana, koju vodi naš trener Miodrag Radulović, pobjedom je završila kvalifikacije za prvenstvo Azije.

U posljednjem kolu grupe B, savladala je Maleziju 2:1 i sa impresivnim skorom od pet pobjeda i jednog remija (gol razlika 14:4) osvojila prvo mjesto.

Radulovićev tim odavno je osigurao plasman u završnicu, koja se održava u ljeto 2019. godine u Južnoj Koreji. Liban je prvi put u istoriji obezbijedio prolaz na šampionat Azije, na kome je učestvovao samo jednom, i to kao domaćin.

Pobjedu nad Malezijom, Libanu su donijeli Matuk u 18. minutu iz penala i El Helve u četvrtom minutu nadoknade.

Pod Radulovićevim vođstvom, libanski nacionalni tim nije poražen dvije godine, a na 14 utakmica ostvario je skor od po sedam pobjeda i remija.