Zeta dobila derbi, Sutjesci bod u Pljevljima, kanonada Budućnosti

11322 pregleda 0 komentar(a)
OFK Titograd - Zeta, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 02.03.2019. 13:35h

Pobjeda Zete u derbiju protiv OFK Titograda i kanonada Budućnosti protiv Lovćena obilježili su 22. kola Telekom Prve lige.

Zeta je u gostima bila bolja od Titograda 2:0, a golove su postigli Aleks Jamoa u 24. i Nikola Krstović u 68. minutu.

Budućnost je do vrha napunila mrežu Lovćena, slavila je čak sa 7:0, i stigla do najubjedljivije pobjede u Telekom Prvoj ligi u nezavisnoj državi.

Aktuelni šampion i lider, ekipa Sutjeske igrala je neriješeno protiv Rudara u Pljevljima 1:1.

Nikšićani su poveli golom Bojana Cigera u 32 minutu, a izjednačio je Radomir Đalović u 63.

Iskra i Grbalj igrali su neriješeno 1:1, dok je Petrovac bio bolji od Mornara 2:1.

Parovi 22. kola

BUDUĆNOST - LOVĆEN 7:0

Damjanović 11, Milić 19, Vujačić 28, Stoiljković 41, Mijić 43, Perović 75, 84 (penal)

PETROVAC - MORNAR 2:1