Mladost Lješkopolje hita ka eliti

1168 pregleda 1 komentar(a)
Fudbaleri Mladosti iz Lješkopolja, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 03.03.2019. 17:13h

Lider Druge fudbalske lige, Mladost Lješkopolje slavilo je u Plavu protiv domaćeg jezera sa 4:1 u utakmici 20. kola.

Gosti su poveli već u 1. minutu golom lkkapiztena Luke Tiodorovića. a u 44. mnutu prednost je udvostručio Lazar Vučićević. U 52. minutu domaćin je smanjio sa penala koji je pogodio Božo Osmajlić. Samo dva minuta kasnije Ivan Knežević je opet vratio dva gola prednosti a konačan rezultat postavio je Anđelko Jovanović u 65. minutu

Slavio je i najbliži pratilac Bokelj u Igalu (1:0), golom Pepića već u 2. minutu.

Otrant - Olimpik je golom Tatara u 74. minutu slavio u Beranama protiv istoimenog kluba. Dok je Kom pred svojim navijačima odigrao bez golova sa Jedinstvom.

Sjutra od 14 sati u Grblju igraju Arsenal i Dečić.

Lider Mladost Lješkopolje ima 41 bod, Boelj je drugio sa 33, a Kom treći sa 31 bod.