PODGORIČKA MINIFUDBAL LIGA (16. KOLO)

Patras slavio u derbiju, Spartan upisao prvi trijumf

Utakmice 17. kola Podgoričke minifudbal lige igraju se narednog vikenda
737 pregleda 0 komentar(a)
Ekipa Spartan, Foto: Minifudbal.me
Ekipa Spartan, Foto: Minifudbal.me

Ekipa Patrasa savladala je Aqua Bianca veterane (5:1) u derbiju 16. kola Podgoričke minifudbal lige.

SB Sabornog hrama je slavilo protiv FK Ilarion (3:1) i zadržao lidersku poziciju u grupi A.

Sigurne pobjede ostvarile su ekipe Kole trans, Lange bay tehnique i Pljevlja 04.

Važnu pobjedu u borbi za plasman u plej of, ostvario je Konstruktel koji je slavio protiv Paklene pomorandže (4:1).

Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi A

U grupi B Podgorica 2014 savladala je Šavnik (5:3).

U jednom od derbija kola Dadex Masline je savladao Graničar (2:!), poslije preokreta.

Ekipa Premier kladionice savladala je Napoli (4:3) u posljednjim trenucima meča.

Prvu pobjedu u ligi konačno je dočekao Spartana koji je slavio u duelu sa ekipom Ding (3:1).

Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi B

Utakmice 17. kola igraju se narednog vikenda.

Lista strijelaca

Rezultati i strijelci:

Cruzeiro Pljevlja - Caffe bar Studio 5 1:2 (1:0) - Dražen Mrdak, Predrag Šljukić - Branko Bogićević

Konstruktel - Paklena pomorandža 4:1 (2:0) - Mitar Kilibarda, Boško Rašović, Mladen Rajković, Nikola Milić - Ivan Marković

FK Ilarion - SB Sabornog hrama 1:3 (1:1) - Igor Pavićević - Slobodan Drobnjak, Dragan Radoman, Nemanja Radević

Pljevlja 04 - Montenomaks 6:2 (1:0) - Darko Bojanović, Miloš Ćetković, Milorad Radojičić, Mirko Radulović x2 - Vladan Stanišić, Goran Krgović, Vlado Radulović

Lange bar tehnique - Restoran Mijović Bioče 6:1 (1:1) - Stefan Petrović, Mirel Alavać x2, Nemanja Konatar x3 - Mladen Brnovski

Aqua Bianca veterani - Patras 1:5 (1:2) - Dragiša Mijović - Ivan Brnović, Miodrag Kukuljac x2, Boris Petrović x2

Rarovac/Batara - Trikolori 4:3 (0:2) - Miljan Kastratović, Lazar Martinović x2, Ilija Bajčetić - Mirko Uskoković x2, Vladimir Vujošević

Podgorica 2014 - Šavnik 5:3 (1:2) - Miloš Tomović, Dejan Kraljević x2, Mirko Klikovac, Alis Averić - Dragan Smolović, Nemanja Ljumović, Željko Bošković

Ding - Spartan 1:3 (0:0) - Nikola Madžgalj - Luka Vlahovic, Miloš Jovović x2

Dekra - Fida 2:5 (0:3) - Joko Čelebić, Boris Radulović - Savo Barović, Vladimir Mugoša, Branko Mijović x2, Filip Radonjić

Sport caffe Delta City - Goodwill 1:1 (0:1) - Velimir Novović - Marko Šušanj

Avanturistički park Gorica - Zora Spuž 3:0 (3:0)

Kole trans - Expo commerce 6:1 (3:0) - Vlatko Rogošić, Dino Muhović x2, Saša Vukčević x2, Sava Obradović - Milovan Drašković

G-14 - KMF Danilovgrad 5:2 (1:1) - Filip Darmanović, Dario Muratagić, Mihailo Kovačević x2, Redžo Mulić - Adnan Ademović x2

AKMF Stupovi - Kutjevo 3:0 (3:0)

SD Akapulko - G-TOWN 3:0 (3:0)

Joker Šavnik & Profitapp - FK Stari aerodrom 3:0 (3:0)

Grand namještaj - Dadi gradnja 3:5 (1:0) - Andrej Radović, Predrag Janković, Balša Bogićević - Igor Radusinović x4, Ivan Milović

Ministarstvo odbrane - SD Zagorič 3:2 (1:2) - Igor Bukilić x2, Zdravko Đoković - Nikola Babić, Nebojša Kasom

Premier kladionice - Napoli Tivat 5:4 (2:2) - Dražen Vuković x3, Ivan Milić, Miloš Brnović - Igor Lazarević x2, Nikola Đapić, Nikola Spalević

Nergelia - Valter 2:3 (0:2) - Milan Radulović, Nikola Vukadinović - Nikola Osmajić, Krsto Škatarić, Nikola Mijović

Graničar - Dadex Masline 1:2 (1:0) - Željko Adžić - Miloš Saičić, Ivan Vučelić

Preporučujemo za Vas