Naredni rival je Nigerija u četvrtak
814 pregleda 0 komentar(a)
Mlađa omladinska reprezentacija Crne Gore, Foto: FSCG
Ažurirano: 05.03.2019. 20:47h

Mlađa omladinska fudbalska reprezentacija Crne Gore savladala je Angolu 2:1 u prvom kolu prijateljskog turnira koji se održava u Antaliji.

Dapčević je u 7. minutu donio prednost našem timu, Kapemba je izjednačio iz penala u 65, da bi trijumf timu Milorada Pekovića osigurao Milović u 90.

"Odigrali smo dobru utakmicu protiv kvalitetne ekipe Angole. Postigli smo dva gola, imali još nekoliko šansi, međutim, pravili smo i dosta grešaka, iako nam je ovo prvo okupljanje. Na tome ćemo morati da radimo u narednom periodu", rekao je Peković.

Nigerija je naredni rival naše selekcije. Taj duel se igra u četvrtak u podne.

ANGOLA - CRNA GORA 1:2 (0:1)

Antalija - Stadion "Arslan Zeki". Sudija: Ahmet Balkan (Turska). Strijelci: Kapemba iz penala u 65. za Angolu, Dapčević 7. i Milović u 90. minutu za Crnu Goru.

Angola: Đovani de Karvaljo, Domingoš Andrade, Telson Tome, Osvaldo Kapemba, Klaudio Fransisko (od 46. Rivaldo Fonseka), Euklides Ramos (od 60. Abdul Bari), Alfonso Binga, Benedito Mukendi (od 60. Osvaldo Inga), Fransisko Žunior, Žoze Kabingano, Rivaldo Kambuta (od 70. Žeremias Kosi).

Crna Gora: Lazar Baltić, Stefan Dajević, Petar Vuković, Bogdan Obradović (od 77. Đorđe Stešević), Vuk Ćosić (od 77. Nemanja Perović), Aldin Drndar (od 46. Andrija Kolundžić), Milan Vukotić, Ognjen Gašević, Andrijan Avduljaj, Blagota Marković (od 60. Miloš Milović), Vuk Dapčević (od 60. Dejan Perović).