Pijani napadač Sampdorije bježao od policije i slupao automobil

2037 pregleda 0 komentar(a)
Defrel, Foto: ANSA

Napadač Sampdorije Gregori Defrel izazvao je incident kada je, bježeći od policije, slupao sopstveni automobil, prenose italijanski mediji.

Kako se navodi, Defrel nije zadobio povrede, ali su testovi pokazali da je imao visok nivo alkohola u krvi.

Fudbaleru, koji igra u timu iz Đenove kao pozajmljen iz Rome, momentalno je oduzeta vozačka dozvola i pokrenut je disciplinski postupak protiv njega.

Incident se dogodio poslije poraza Sampdorije od Atalante na svom terenu (2:1) u kojem je Defrel igrao samo šest minuta i na 14 utakmica produžio neslavan niz bez postignutog gola u Seriji A.

Defrel je, prije transfera u Romu za 20 miliona evra, igrao još za Sasuolo, Ćezenu, Fođu i Parmu.