Ludnica u Londonu: Ćićarito lansirao preokret Vest Hema

1448 pregleda 0 komentar(a)
Ćićarito, Foto: Reuters

Vest Hem i Hadersfild odigrali su jedan od najboljih mečeva ove sezone u Premijer ligi.

Gosti, budući drugoligaši, vodili su 3:1 do 75. minutu, da bi igrači Vest Hema krenuli u spektakularan preokret.

Tvorac - Meksikanac Ćićarito, strijelac za 3:3 u 84. minutu, a onda i za pobjedu u drugom minutu nadoknade.

Veliku pobjedu ostvario je Lester na gostovanju Barnliju 2:1, iako je od četvrtog minuta imao igrača manje, zbog isključenja Megvajera.

Medison je u 33. minutu doveo "lisice" u vođstvo, izjednačio je Meknil, a pobjedu Lesteru donio Ves Morgan u posljednjim trenucima meča.

Golovima Džošue Kinga u drugom poluvremenu, Bornmut je preokrenuo 0:1 protiv Njukasla na 2:1, da bi Met Riči u četvrtom minutu nadoknade postavio konačnih 2:2.