Srbiji bod u Portugalu, Ronaldo povrijeđen, Kosovo remiziralo pred dolazak u Podgoricu

9554 pregleda 2 komentar(a)
Povreda Ronalda na meču sa Srbijom, Foto: AP

Derbi večeri kvalifikacija za EURO 2020 završen je bez pobjednika – Portugal i Srbija su igrali 1:1.

Srbija je povela golom iz penala Dušana Tadića u sedmom minutu, izjednačio je Danilo Pereira u 42.

Kristijano Ronaldo je igrao samo pola sata, izašao je zbog povrede – riječ je o butnom mišiću.

Veliko iznenađenje u grupi B, u kojoj su Srbija i Portugal, Ukrajina je spriječila u posljednjim trenucima.

Tim Andreja Ševčenka savladao je Luksemburg u gostima 2:1, autogolom Rodrigesa u 93. minutu.

U premijernom meču u grupi A, selekcija Kosova uzela je i prvi bod – u Prištini je igrala 1:1 sa Bugarskom.

Božikov je doveo goste u vođstvo u 39. minutu.