Niko Kovač nikada u trenerskoj karijeri nije dobio Frajburg, Alkaser prekratio muke "milionera" u nadoknadi
2156 pregleda 0 komentar(a)
Alkaser, Foto: Michael Probst
Ažurirano: 30.03.2019. 18:05h

Golovima Španca Paka Alkasera Borusija Dortmund je slavila protiv Volfsburga sa 2:0. Oba gola "milioneri" su postigli u završnici, 90. i četvrtom minutu nadoknade.

Sa druge strane, Bajern je remizirao u Frajburgu (1:1), i izgubio je lidersku poziciju, koju je držao zbog bolje gol razlike. Bajern će priliku da vrati čelnu poziciju imati narednog vikenda u Minhenu, u velikom derbiju sa Dortmundom.

Holer je doveo danas Frajburg u voođstvo u 2. minutu, a poravnao je Levandovski u 27. minutu.

Niko Kovač nikada u trenerskoj karijeri nije dobio Frajburg!

Fortuna je u Diseldorfu sa 3:1 dobila Menhengladbah, a Verder je identično slavio u Bremenu protiv Majnca. Nirnberg je kući sa 3:0 slavio nad Augsburgom.

U posljednjoj utakmici dana Lajpcig je na svojoj "Red Bul areni" iskoristio brojne izostanke u gostujućoj ekipi Herte i slavio je sa čak 5:0. Het -trik je upisao crnogorskoj fudbalskoj publici jako dobro poznat danski reprezntaativac Jusuf Poulsen. Lajpcig se pobjedom učvrstio na trećem mjestu sa 52 boda, pet više od Menhengladbaha.