Junajted slavio za četvrto mjesto, Hadersfild ispao

Barnli je savladao Vulverhempton sa 2:0, pa se Hadersfild porazom na gostovanju Kristal Palasu identičnim rezultatom i matematički preselio u niži rang.
1208 pregleda 0 komentar(a)
Markus Rašford postiže vodeći pogdak, Foto: Reuters
Ažurirano: 30.03.2019. 18:29h

Mančester junajted je kao domaćin trijumfovao nad Votfordom rezultatom 2:1 i tako na četvrtom mjestu prestigao Arsenal, koji u ponedjeljak dočekuje Njukasl.

Ole Gunar Solskjer upisao je prvu pobjedu otkad je postao trajno rješenje na klupi tima sa "Old Traforda".

U 28. minutu Luk Šo je osvojio loptu na ivici svog kaznenog prostora, sprintao do sredine terena, a zatim uputio sjajnu loptu ka Markusu Rašfordu, koji rutinski realizuje šansu za vođstvo od 1:0.

Ben Foster uspio je da odbrani udarac Entoniju Marsijalu u 73. minutu, međutim, lopta se vratila Francuzu, a napadač "đavola" drugi put ne griješi za 2:0.

Dukure je krunisao odličnu akciju Votforda u 90. minutu za konačnih 2:1.

Barnli je savladao Vulverhempton sa 2:0, pa se Hadersfild porazom na gostovanju Kristal Palasu identičnim rezultatom i matematički oprostio od Premijer lige sljedeće sezone.