Vukčević ušao sa klupe, ali nije pomogao Levanteu

439 pregleda 0 komentar(a)
Fudbaleri Levantea, Foto: La Liga
Ažurirano: 31.03.2019. 14:55h

Levante nije slavio ni u petoj uzastopnoj utakmici u Primeri. Nakon tri poraza Levante je upisao drugi remi, pošto je na svom terenu igrao 2:2 sa Eibarom.

Ekipa našeg veziste Nikole Vukčevića je dva puta dolazila u vođstvo, nakon golova Moralesa u 5. Rubena Roćine u 26. minutu, ali su gosti stizali preko Eskalantea (19) i Enriha, koji je postavio konačan rezultat u 76. minutu.

Naš reprezentativacVukčević, je u igru ušao u 80. minutu, ali nije uspio da saigrače povede ka prekidu niza bez pobjede i Levante je sada na 32 boda, samo četiri iznad zone ispadanja.

U toku je utakmica Rajo valjekano - Betis, od 16,15 sati igraju Sevilja i Valensija,. od 18,30 će snage odmjeriti Valjadolid i Sosijedad, dok Real u večernjem terninu od 20,45 sati dočekuje Uesku.