Japanac Suzuki lansirao lidera u nadoknadi: Mladost na +10

Lješkopoljci slavili u Tuzima sa 2:1, nakon dramatičnog finiša
1970 pregleda 1 komentar(a)
Mladost Lješkopolje, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 31.03.2019. 18:31h

Lider Druge fudbalske lige, Mladost Lješkopolje, slavio je u Tuzima golom Japanca Keite Suzukija u 3. minutu sudijske nadoknade (2:1).

Prava drama viđena je u finišu, jer su prethodno Tuzani izjednačili na 1:1 golom Nikole Mihailovića, anuliravši pogodak Ivana Kneževića za vođstvo gostiju u 70. minutu.

Sa druge strane, Bokelj je preuzeo drugo mjesto od Otrant-Olimpika u Ulcinju, slavivši sa 1:0 golom Dejana Pepića u 35. minutu.

Lješkopolje ima 51 bod, deset više od drugoplasiranog Bokelja, dok je Otrant-Olimpik treći sa bodom manje.

Kom je na Zlatici sa 5:0 dobio Jezero, iako je prvi gol viđen u 50. minutu, kada je Sava Gardašević slomio otpor gostiju.

Arsenal je u primorskom derbiju dobio Igalo sa 1:0, a u sjevernom derbiju je Jedinstvo dobilo Berane sa 2:1, golom u petom minutu nadokande.