Juventus odbio napade Ajaksa, Barselona sa Teatra snova došla na korak od polufinala

Kristijano Ronaldo
"Johan Krojf arena". Sudija: Karlos del Sero Grande (Španija)
    Luk Šo (autogol)
Stadion "Old traford". Sudija: Đanluka Roki (Italija)
Juventus i Barselona imaju rezultate koji im daju realne šanse da se plasiraju u polufinale Lige šampiona.
Juve je igrao 1:1 sa Ajaksom u Amsterdamu, Barsa pobijedila u Mančesteru 1:0.
Ipak, u osmini finala se vidjela snaga mladih "kopljanika" i "đavola".
Ajaks je u gostima šokirao Real, a Junajted ekipu Pari sen Žermena.
93
Kraj u Amsterdamu. Ajaks - Juventus 1:1
Whistle
90
Vjerovatno posljednja šansa za Ajaks. Tadićev šut je blokiran, lopta je odskakutala pored stative u korner.
Shot
85
Sjajna šansa za Juve - Daglas Kosta je pobjegao po lijevoj strani, šutirao i pogodio stativu
Shot
65
Šansa za Barsu u Mančesteru - Luis Suares pored gola
Shot
Ajaks napada sa svih strana, gol Juventusa je pod opsadom
Sumnjiva situacija u šesnaestercu Ajaksa - povučen je Betankur, ali sudija Del Sero Grande nije pokazao na penal za Juve, niti je to urađeno iz VAR sobe
Ajaks je krenuo furiozno u nastavku, a David Neres pokazao brazilski talenat - sjajan gol za 1:1
47
Ajaks je izjednačio protiv Juventusa, sjajnim golom Davida Neresa
Goal
Barselona i Juventus vode nakon prvih 45 minuta mečeva u Mančesteru i Amsterdamu.
Kristijano Ronaldo je golgeterski kralj Lige šampiona. Miran je bio 44 minuta, a u 45. pogodio za 1:0 u Amsterdamu.
Njegov 125. gol u Ligi šampiona
45
Vodi Juventus. Munjevita akcija italijanskog tima, sjajan centaršut Žoaa Kansela, trzaj glavom Kristijana Ronalda - 0:1
Goal
Žestok start Smolinga nad Mesijem. Argentinac je dobio i modricu, potekla je i krv iz nosa, a Roki nije sudio ni faul
26
Velika šansa za Ajaks - Van de Bek je sa 13-14 metara tukao tik pored desne stative
Shot
Barselona je povela u 13. minutu, autogolom Luka Šoa. Pomoćni sudija je signalizirao ofsajd, Roki uz konsultacije sa VAR-om potvrdio pogodak
13
Barselona vodi na "Old trafordu". Zvanično - autogol Luka Šoa.
Goal
4
Uzbuđenje i uzdah na Old trafordu - slobodan udarac Rašforda, pored gola
Shot
6
Opasan pokušaj Zijeha sa 17-18 metara, pored gola Juventusa. Dobar početak u Amsterdamu