Revanši su za sedam dana
4310 pregleda 1 komentar(a)
Žoao Feliks, Foto: Reuters
Ažurirano: 11.04.2019. 23:22h

Arsenal je napravio ogroman korak ka polufinalu Lige Evrope, a Napoli odigrao najgorih 45 minuta sezone - "tobdžije" su u prvom dijelu derbija četvrtfinalne runde stekle dva gola prednosti i sačuvale ih do kraja.

Aron Ramzi je nakon sjajne akcije doveo Arsenal u vođstvo u 15. minutu, da bi Kulibali deset minuta kasnije skrenuo šut Toreire u svoju mrežu.

U Lisabonu je Benfika bila bolja od Ajntrahta 4:2.

Na najveću scenu je definitivno stupio Žoao Feliks, nova nada portugalskog i svjetskog fudbala.

Mladić od 19 godina, čija je otkupna klauzula 120 miliona eura, upisao je het-trik.

Prvi gol je postigao iz penala, koji je skrivio N'Dika i dobio crveni karton.

Ajntraht se dobro borio sa desetoricom, a Luka Jović novim golom potvrdio status jednog od najtraženijih napadača u Evropi.

Čelsi je golom Markosa Alonsa pobijedio Slaviju u Pragu, dok je španski i komšijski derbi Viljareal - Valensija završen pobjedom gostiju 3:1, golovima u 91. i 93. minutu.

Arsenal - Napoli 2:0